معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.

مدلسازی و بررسی تکامل مورفولوژی تعداد کریستال ها

مدلسازی و بررسی تکامل مورفولوژی تعداد کریستال ها
مدلسازی و بررسی تکامل مورفولوژی تعداد کریستال ها
250,000 ریال 
تخفیف 15 تا 30 درصدی برای همکاران، کافی نت ها و مشتریان ویژه _____________________________  
وضعيت موجودي: موجود است
فايل نمونه: برای دانلود رایگان مقاله لاتین کلیک کنید.pdf
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

تعداد صفحات ترجمه شده: 26 صفحه _ فرمت WORD _ فایل لاتین مقاله در قسمت "فایل نمونه" به صورت رایگان آماده دانلود است _ دانلود مقاله بلافاصله پس از پرداخت آنلاین

چکیده:
بررسی¬های مشترک و مشاهده سیستم¬های تبلور با توجه به شکل ,انجام شده اند. این بررسی را ابتدا با مدلینگ و راه¬حل-های عددی توسط معادلات تعادل برای گروه کریستال کننده  که برای توزیعات شکل کریستال محاسبه می¬شوند, شروع می-کنیم. برای این کار، یک الگوریتم مشبک برای تولید ریشه-های مناسب برای منحنی¬های خصوصیات جمعیت تعادل مورد استفاده قرار می¬گیرد. تعداد تکامل چگالی محاسبه  شده ,نمونه برداری می¬شوند و در نتیجه آن, اشکال کریستال عکس برداری می¬شوند. جهت¬گیری کریستال مرتبط  به صفحات نوری, به عنوان یک فرایند تصادفی طراحی می¬شود. بنابراین، طرح مورد نظر نمی¬تواند به شکل واقعی سه بعدی در مسیری مشخص, مربوط باشد. ما طرحی را برآورد کرده و اعتبار آن را برای برخی از جمعیت¬های آزمون, ارزیابی کردیم. در نهایت، تعداد تکامل تراکم کل آزمایش شبیه¬سازی شده, در نسبت¬های مختلف نمونه برداری مشاهده میشود.ما نشان می¬دهیم که پارامترهای رشد اساسی می¬توانند از طریق داده های مشاهده شده در یک مسیر معتبر, برای تعداد نسبتا کمی از نمونه¬های مورد نیاز ,دوباره تخمین زده شود.

 

مقدمه
حدود 60٪ از تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت های بزرگ شیمیایی, به عنوان جامدات، در میان بسیاری از مواد بلورین ارسال میشوند. تقریبا تمامی فرایندهای تولید دارویی شامل مرحله تبلور و فعال ترین مواد دارویی بصورت کریستالی اداره می شوند. دارو های کریستالی، مواد شیمیایی کشاورزی، مواد آرایشی و مواد شیمیایی با ارزش، محصولات با ارزش افزوده ای  هستند که برای  موادکریستال شکل , یک عامل مهم کیفیت محسوب میشوند. هر چند ,به خوبی شناخته شده که خواص محصولات فاز پراکنده, به شدت به شکل خود پیوند خورده اند، با این حال,سیستم های فرایند تحقیقات مهندسی, در اندازه ذرات و توزیع اندازه متمرکز بوده و تنها با تلاش در طی سالهای قبل, که شامل مقیاس های کمی برای شکل و شکل توزیع بود,آغاز شده است. نمونه هایی که مورد توجه قرار گرفته اند, تنها از لحاظ کمی و یا توسعه مدل  نبوده , گسترده ای از پالت کامل از محصولات شیمیایی  تا کاربردهای نانوذرات برای  تجزیه بوده است. مروری بر مهندسی شکل کریستال و پیشرفت های اخیر با تمرکز خاصی بر راه حل تبلور توسط دوهرتی و همکارانش منتشر شده است. درک درستی از فرآیند پیچیده , به مدل  قابل تفسیر واقع بینانه و فیزیکی نیاز دارد. پویایی فرآیندهای فاز پراکنده , در بهترین حالت با جمعیت معادله تعادل است. راه حل های مدلسازی و عددی برای کریستال شکلها در مقاله بخوبی مطرح شده است . همچنین مشاهده اشکال کریستال با استفاده از میکروسکوپ های ویدئویی ,توسط  گروه های مختلف و پتینز و رالینگز بررسی شده است. بهبود کیفیت اندازه گیری می تواند , از طریق افزایش کیفیت تصویر و یا توسعه الگوریتم پس پردازش  بخوبی انجام شود. به این معنا که یا سخت افزار سنسور بهبود میابد  و یا الگوریتم های پردازشی برای بررسی تصویر با تکنیک های پیشرفته  ای مجهز شده تا از داده های  حاصل از تجهیزات (تجاری) موجود استفاده کند. در اصل، تکامل توزیع شکل کریستال می تواند در آزمایش های  متعدد مشاهده شوند و شبیه سازی های  مدل های این پروسه می توانند اجرا شوند.اگرچه , مشاهدات و شبیه سازی ها ، میدان گسترده ای از کاربردها را در تبلورباز میکند، به عنوان مثال بهینه سازی استراتژی های کنترل و برآورد پارامترهای جنبشی , با توجه به شکل و اندازه، تنها در چند بخش منتشر شده است.با توجه به این که تصاویر میکروسکوپی می توانند به دست آیند، سوالاتی که این مقاله  قصد دارد به آنها پاسخ دهد این است: کریستال ها چگونه می توانند با کریستال های 3D در جهت اندازه گیری توزیع شکل یک جمعیت به صورتی که در مدل مورد استفاده قرارمیگیرند؟ و این اطلاعات چقدر معتبر هستند؟ در ادامه، مدل های بسیار ایده آل برای کریستال  های واحد و جمعیت های کریستالی ترسیم شده اند. محاسبه توزیع تکاملی بطور مصنوعی نمونه برداری  شده و با استفاده از یک ناظر اندازه گیری شده که نظراتش در بخش 3 بکار برده شده است. در بخش 4 این مقاله ,جمعیت کریستال تکاملی در طول دوره آزمایش تبلور و جنبش های رشدی دنبال میشود که در شبیه سازی مورد استفاده قرار میگیرد و  از اندازه گیری ها دوباره  برآورد میشود. بخش 5 , این مقاله را به طور خلاصه نتیجه گیری میکند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

محصولات
نظر سنجي
نظرتون در مورد ویکی پروژه چیه؟
  •   مراحل ثبت نام خیلی زیاده!
  •   مطلب درخواستیم رو نداشت!
  •   ایمیل نداشتم که ثبت نام کنم!
  •   مطلبی که میخواستم گرون بود!
نظرنتيجه