معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.

انتقال اعتماد به تجارت الکترونیکی بین محیط های تجاری brick – and mortar و آنلاین

انتقال اعتماد به تجارت الکترونیکی بین محیط های تجاری brick – and mortar و آنلاین
انتقال اعتماد به تجارت الکترونیکی بین محیط های تجاری brick – and mortar و آنلاین
90,000 ریال 
تخفیف 15 تا 30 درصدی برای همکاران، کافی نت ها و مشتریان ویژه _____________________________  
وضعيت موجودي: موجود است
فايل نمونه: برای دانلود رایگان مقاله لاتین کلیک کنید.pdf
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

تعداد صفحات ترجمه شده: 9 صفحه _ فرمت WORD _ فایل لاتین مقاله در قسمت "فایل نمونه" به صورت رایگان آماده دانلود است _ دانلود مقاله بلافاصله پس از پرداخت آنلاین

چکیده:
 ما طی تجربه پی به وجود ارتباطی اتفاقی میان اعتماد و گسترش خرده فروشی از حالت «آن لاین» به حالت « brick – and-  mortar » و بالعکس می¬بریم. « اعتماد» ، چند بعدی و مشروط به مسیر توزیع انتخاب اولیه می باشد. قابلیت اعتماد فروشنده (بر اساس دانش) و قابلیت اعتماد متخصص (بر اساس سازمان)، تأثیرات متفاوتی دارند که وابسته به کانال توزیع آغازین و جدید می باشد. توسعه یافتن از حالت brick – and-  mortar به حالت آن لاین، به طور منفی بر اعتماد بر اساس تکنولوژی (متخصص) تأثیر می گذارد، در حالی که انتقال یافتن از یک حالت آن لاین به سمت یک موقعیت فیزیکی، همان سطح اعتماد بر اساس تکنولوژی را حفظ می کند. اعتماد بر اساس فروشنده به طور مثبتی متأثر از انتقال از حالت آن لاین به سمت موقعیت brick – and-  mortar می باشد که به طور قابل توجهی تحت تأثیر انتقال از حالت brick - and -  mortar به حالتهای فیزیکی نبوده است. ثبات حاصل شده از یک موقعیت فیزیکی بر باورهای مشتری / مصرف کننده درباره قابلیت اعتماد آن مکان تأثیر می گذارد.

 

مقدمه

در سالهای اخیر تجارت الکترونیک رشد چشمگیری داشته و همچنان به سلطه خود ادامه می دهد. به گونه ای که 9/4 % خرده فروشی کل سه ماهه اول سال 2012 نسبت به میزان 6/1% سه ماهه اول 2003 را شامل می شود. (اداره بازرگانی ایالات متحده، 2012). (توجه: فروشهای تجارت الکترونیک « فروش کالاها و خدماتی اند که در آنها یک سفارش از سوی خریدار ثبت می شود و یا قیمت و شرایط فروشی که از طریق اینترنت اعلام می گردد» ولی بنگاههایی مثل آژانس های مسافرتی، خدماتی مالی، تولید کنندگان و عمده فروشان مستثنی هستند. (اداره بازرگانی ایالات متحده، 2012).
ولی، این کانال، موانع و فرصت¬هایی را برای محققان و کارورزان فراهم می آورد. خریدهای آن لاین، بدون داشتن مکانی برای دیدن، محصولی برای لمس کردن یا بدون اینکه فروشنده¬ای وجود داشته باشد تا با او در تماس با شیم، به همراه تعاملاتی که اغلب بین غریبه ها رخ می دهد، شک و ابهام بیشتری را در خصوص طرف های معامله فرصت طلب پرورش می دهد.
مصرف کنندگان از طریق سیگنال¬های تشخیصی نظیر اعتبار (معروفیت)، ضمانت نامه، سیاست ارجاع کالا و ضمانت برگشت پول، پی به کیفیت آن می برند. در محیط مجازی، عنصر »اعتماد» برای رسیدن به موفقیت، بسیار حیاتی است؛ چرا که خریداران می بایست به فروشندگان اعتماد کنند تا تجسم دقیقی از محصولات داشته باشند و معامله را بدون حضور فیزیکی و تماس رو در رو تمام کنند. پس این علائم فیزیکی، اساس اعتماد را شکل می دهد. تحقیق حاضر به بررسی این موضوع می پردازد که چگونه »اعتماد» و موارد پیش از آن، از حالت آن لاین به محیط brick – and-  mortar و بالعکس منتقل می شوند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

محصولات
نظر سنجي
نظرتون در مورد ویکی پروژه چیه؟
  •   مراحل ثبت نام خیلی زیاده!
  •   مطلب درخواستیم رو نداشت!
  •   ایمیل نداشتم که ثبت نام کنم!
  •   مطلبی که میخواستم گرون بود!
نظرنتيجه