کارآموزی نمایندگی ایران خودرو

کارآموزی نمایندگی ایران خودرو
کارآموزی نمایندگی ایران خودرو
70,000 ریال 
تخفیف 15 تا 30 درصدی برای همکاران، کافی نت ها و مشتریان ویژه _____________________________  
وضعيت موجودي: موجود است
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

تعداد صفحات : 78 صفحه _ فرمت word _ دانلود مطالب بلافاصله پس از پرداخت آنلاین


فصل 1

معرفي محل کار آموزي و شناسايي
فعاليتهاي تخصصي آن

1-1) معرفي شرکت ايران خودرو خراسان

شرکت ايران خودرو خراسان قسمتال 79 در پي توافقات شركت ايران خودرو و استانداري خراسان تشكيل شد. با تأمين 760 هكتار زمين در جوار شهر جديد در حال احداث بينالود ( با پيش بيني استقرار بيش از يكصد هزار نفر از جمعيت سرريز مشهد و با محوريت اشتغال صنعت خودرو ) در 55 كيلومتري جاده مشهد - نيشابور و در تقاطع خطوط ريلي و جاده اي ( تقاطع خطوط ريلي شمال – جنوب سرخس ، بندرعباس و شرق  - غرب مشهد تهران ) فعاليتهاي اجرائي در اواخر سال 81 آغاز گرديد . كليه امكانات زير بنايي ( برق ، گاز ، مخابرات ) در حد مناسب تأمين گرديده است. در حدود 600 واحد مسكوني براي استقرار كاركنان شركت توسط شهر جديد بينالود و مسكن و شهرسازي در دست احداث مي باشد.
پروژه با ظرفيت توليد اسمي 100000 دستگاه در سال ( 20 دستگاه در ساعت ) و با زير بناي 125000 متر مربع ، اشتغال مستقيم 2300 نفر ( غير مستقيم دهها هزار نفر ) از متخصصين و نيروهاي صنعتي - توليدي را در ظرفيت نهايي در پي خواهد داشت.
 سالن مونتاژ با زير بناي 35000 متر مربع مراحل تست ماشين آلات و تأسيسات را در نيمه ي دوم بهمن ماه 83 با راه اندازي آزمايشي آغاز نمود. (فاز اول ايران خودرو خراسان در تاريخ ششم خردادماه هشتادو چهار با حضورمعاون اول رئيس جمهور ، وزير صنايع ، استاندار خراسان و تني چند از مقامات و مسئولان كشوري ، استاني ، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مديران شركت ايران خودرو به بهره برداري رسيد. ظرفيت خط مونتاژ در دي ماه 84 به 70 دستگاه در روز رسيد و تا پايان 84 بالغ بر 100 دستگاه در روز بود . 
 سالنهاي بدنه و رنگ با زيربناي80000 متر مربع در حال احداث و آماده سازي براي نصب ماشين آلات است. مديريت پيمان احداث تأسيسات به عهده ي شركت ايران خودرو سازه مي باشد و تأمين - نصب و راه اندازي ماشين آلات با شركت تام ايران خودرو است 0
تجهيزات PT/ED خط رنگ از شركت DURR آلمان خريداري و در مراحل نهايي نصب است و مبتني بر جديدترين تكنولوژي رنگ آميزي در صنايع خودرو سازي ( سيستمRoDIP-3) مي باشد
خطوط رنگ و بدنه در نيمه دوم سال 85 آماده راه اندازي خواهند بود .
در دو سال اخير به طور متوسط روزانه حدود 700 نفر نيروهاي پيمانكاري مختلف در سايت فعاليت داشته اند و صدها نفر از پرسنل شركت ايران خودرو خراسان و ديگر شركتهاي گروه صنعتي ايران خودرو در تهيه ي سيستمها وآموزش نيروي انساني و امور مهندسي و لجستيك فعاليت داشته اند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

محصولات
نظر سنجي
نظرتون در مورد ویکی پروژه چیه؟
  •   مراحل ثبت نام خیلی زیاده!
  •   مطلب درخواستیم رو نداشت!
  •   ایمیل نداشتم که ثبت نام کنم!
  •   مطلبی که میخواستم گرون بود!
نظرنتيجه