معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.

تغییر در دقت یک تحقیق از مرحله ی طراحی تا مرحله ی اجرا

تغییر در دقت یک تحقیق از مرحله ی طراحی تا مرحله ی اجرا
تغییر در دقت یک تحقیق از مرحله ی طراحی تا مرحله ی اجرا
50,000 ریال 
تخفیف 15 تا 30 درصدی برای همکاران، کافی نت ها و مشتریان ویژه _____________________________  
وضعيت موجودي: موجود است
فايل نمونه: تغییر در دقت یک تحقیق از مرحله ی طراحی تا مرحله ی اجرا.pdf
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

تعداد صفحات ترجمه شده: 7 صفحه _ فرمت WORD _ فایل لاتین مقاله در قسمت "فایل نمونه" به صورت رایگان آماده دانلود است _ دانلود مقاله بلافاصله پس از پرداخت آنلاین

پیش¬زمینه:
در دهه ی گذشته، عملکردهای دولت فدرال، بازتاب تحولی در خط مشی به سوی پژوهش تجربی به عنوان ابزار تولید مدارک قابل اعتماد تأثیر برنامه ها و سیاست های آموزشی بود. این تحول در خط مشی با تصویب یک سری مواد قانونی در کنگره در آغاز 1998 به اثبات می رسد که نیازمند ارزیابی های عظیم برنامه های آموزشی است.  این ویژگی عظیم را می¬توان به طرح¬های آزمایشی یا شبه آموزشی با کیفیت نسبت دارد. یک نیروی کلیدی در پس این نهضت، IES (مؤسسه ی علوم تربیتی)، بخش پژوهش DOE (وزارت آموزش و پرورش) ایالات متحده است که ماده قانونی اصلاح علوم تربیتی 2002 را تأسیس کرد. مأموریت IES، پژوهشی است که مدارکی بزرگ جهت اعلام خط مشی و عملکرد تربیتی را تهیه می کند. به خصوص، اهداف IES، انجام پژوهش علمی، انتشار نتایج، ارتقاء استفاده از اطلاعات حاصل از پژوهش علمی و تبدیل آموزش به یک زمینه ی بر پایه مدارک است.
اگرچه IES تنها 8 سال پیش تأسیس شده، ولی تأثیرش در این زمینه به وضوح قابل مشاهده است. در سال 2000 ، فقط یک ارزیابی برنامه به پشتوانه DOE ایالات متحده شامل یک آزمایش اتفاقی بود. بین 2002 و 2006، بیش از 55 ارزیابی به پشتوانه ی NCER (مرکز ملی پژوهش آموزشی) و NCEE (مرکز ملی ارزیابی آموزشی) شامل یک آزمایش اتفاقی و بین 2007 و 2008، NCER و NCEE با هم بیش از 80 ارزیابی را تأمین مالی کردند که شامل یک آزمایش اتفاقی بود. افزایش قابل توجهی در تعداد آزمایشات با پشتوانه، در آموزش، بی سابقه است و تعهد جدی از جانب IES جهت حمایت پژوهش را با هدف تبدیل آموزش به زمینه ی بر اساس مدارک، نشان می دهد.
به هر حال، تأمین آزمایشها برای تبدیل آموزش به یک زمینه ی بر اساس مدارک کافی نیست یعنی حضور یک آزمایش، مدارک باکیفیت خوب را ضمانت نمی کند. به منظور ایجاد مدارک باکیفیت خوب مورد نظر تحول در خط مشی، تحقیقات باید بخوبی طراحی و اجرا شوند. 55 آزمایش اتفاقی که به پشتوانه ی IES بین سالهای  2002 و 2006 انجام شد، اکنون در جریان هستند یا تکمیل شده اند که فرصتی مهم برای بررسی طرح و اجرای آزمایشها فراهم می کنند. در یک تحقیق پیشین، مقوله های مربوط به طرح تحقیقات، بررسی شد. این تحقیق متمرکز بر GRT (گروه آزمایشهای اتفاقی) به پشتوانه ی IES از 2002 تا 2006 بود که از این پس، اولین موج آزمایشها به پشتوانه ی IES نامیده می شود. این نمونه، محدود به GRT ها شد؛ چون دسته بندی طبیعی در سیستم آموزشی ایالات متحده با دانش آموزان مستقر در کلاس درس در مدارس نواحی سروکار دارد و در واقع، این مداخله به طور نمونه، در کلاس، مدرسه یا در سطح ناحیه، اداره می شود. این تحقیق، طرحها و دقت تحقیقات طراحی شده را بررسی کرده است.

 

هدف، مسئله پژوهش و محور تحقیق:
هدف این تحقیق، گسترش کار «اسپای بروگ» و «رادن بوش» است و بررسی می کند که چگونه طرحهای پژوهش و اندازه های نمونه از مرحله طراحی به مرحله اجرا در اولین موج تحقیقات به پشتوانه ی IES متحول شد. ما تأثیر تغییرات از لحاظ تغییرات در دقت تحقیق از مرحله ی طراحی تا اجرا را بررسی می کنیم. ما گرایشها در تغییراتی را که طراحی و اجرای تحقیقات آتی را اعلام می کنیم.
گرد آوری داده ها، نمونه و تحلیل:
نمونه ی این تحقیق شامل GRT هاست که به پشتوانه ی NCER بین 2002 و 2006  بود. در تحقیق پیشین، «اسپای بروگ» و «رادن بوش» 68 GRTS ممکن را از وب سایت IES، 55 تا به پشتوانه ی NCER و 13 تا به پشتوانه ی NCEE بود آنها به پیشنهادهایی با پشتوانه برای این تحقیقات رسیدند و آنها را برای گنجاندن، سرند کردند. معیارها شامل این بودند که تحقیق باید شامل آزمایشی باشد که این گروهها به طور اتفاقی برای وضعیت عملکرد، تعیین شوند و باید یک ملاحظه را با هدف به سوی بچه ها Prc – K به واسطه ی درجه 12، تست کند. آنان، 46 تحقیق NCER و 9 تحقیق NCEE را شناسایی کردند که معیارهای درج را تامین کرد و پیشنهادهای باپشتوانه را برای این تحقیقات کدگذاری کردند تا ویژگی های طرح شده  ی تحقیق و داده ها ی اساسی مرتبط با طرح آزمایشی و اندازه گیری نمونه را تعیین کند.
برای تعیین اینکه موقع اجرای تحقیقات در این زمینه، تا چه حد، طرحهای پژوهشی برنامه ریزی شده و اندازه گیری های نمونه، تغییر کند، داده ها در مورد همین تحقیقات پس از ورود به زمینه، گرد آوردیم. داده های بعدی ابتدا به واسطه مصاحبه ها با PI (پژوهشگران اصلی) و سایر پرسنل رهبری پروژه ها گرد آوری شد. داده های زمیمه از گزارشهای سالانه و مقالات روزنامه ها گرد آمد. ما کل 46 PI، گزارشهای نیم سال و پایان سال از تحقیق را فرستادند. ما گزارشهای نیم سال و پایان سال برای تحقیقات را به وسیله ی FOLA (ماده ی قانونی آزاد اطلاعات) به دست آوردیم. نتایج برگرفته از 41 تحقیق در این مقاله، گزارش می شود.
صورتجلسه ی مصاحبه برای هر PI، داده های پایه را برای هر تحقیق جداگانه تهیه کرد. این موجب مقایسه های مستقیم بین آن طرح و چیزی که اجرا می شود شد. برای مثال، اگر تحقیقی طرح شود که به طور اتفاقی، به برنامه ی ریاضی جدید یا وضع کنونی توجه کند، سپس 40 مدرسه، خط پایه باشند و پرسش¬ها متمرکز بر این باشد که آیا، چگونه و چرا تعداد مدرسه ها از 40 متفاوت بود. همه ی مصاحبه ها شرح شد و سپس وارد نرم افزار تحلیل کمی NViVO8 شد. سه پژوهشگر هر نسخه را بررسی کردند تا طرح پژوهشی و اندازه های نمونه را موقعی شناسایی کنند که هر تحقیق، در زمینه اجرا شود. هر اختلاف، بحث شد و بازرسی مصاحبه، حل شد و اگر لازم بود، PI برای روشن شدن، تماس می گرفت. ما همچنین توانستیم، اطلاعات را با گزارشهای IES پایان سال یا مقالات روزنامه به صورت مثلث درآوریم.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

محصولات
نظر سنجي
نظرتون در مورد ویکی پروژه چیه؟
  •   مراحل ثبت نام خیلی زیاده!
  •   مطلب درخواستیم رو نداشت!
  •   ایمیل نداشتم که ثبت نام کنم!
  •   مطلبی که میخواستم گرون بود!
نظرنتيجه