سوالات رايج

دلیل اطمینان از خرید و اعتماد به ویکی پروژه چیست؟
 وب سایت ویکی پروژه توسط کادری مجرب و کاردان مشتمل از اساتید دانشگاه و مهندسین رشته های مختلف از سال 1378 با هدف ارتقاء سطح علمی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران شروع به کار کرد و به حول و قوه الهی در حال حاضر مشغول به مشاوره و نگارش مطالب علمی در بیش از 80 درصد رشته های تحصیلی ایران میباشد.
فروشگاه ویکی پروژه در مركز توسعه تجارت الكترونيكي وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسايي و مورد تایید قرار گرفته و داراي نماد اعتماد الكترونيكي می باشد.
مطالب موجود در سایت با چه فرمتی ارسال می شوند؟
 بیش از 90 درصد از مطالب موجود در سایت با فرمت ورد (WORD) بوده که به راحتی قابل ویراش می باشند و پس از خرید به صورت آنی قابل دانلود هستند.
10 درصد مطالب باقی مانده با فرمت پی دی اف (PDF) و پاورپوینت (POWER POINT) بوده که در قسمت توضیحات مطلب مربوطه ذکر شده است.
نحوه خرید و دریافت مطالب موجود در سایت چگونه است؟
خرید از سایت ویکی پروژه به سه صورت امکان پذیر است و مطالب درخواستی به صورت آنی و در کمترین زمان ممکن از طریق ایمیل ارسال میشود.

1- خرید آنلاین بدون ثبت نام و در کوتاهترین زمان ممکن.

2- خرید آنلاین بوسیله کارت عابر بانک هر یک از بانک های عضو شبکه شتاب و دریافت آنی مطلب خریداری شده که مستلزم داشتن رمز اینترنتی کارت می باشد .

3- انتقال مبلغ مطلب درخواستی به صورت کارت به کارت و یا واریز به یکی از حساب های درج شده در قسمت راهنمای خرید و دریافت مطلب درخواستی بلافاصله پس از واریز مبلغ و ثبت شماره فیش پرداختی در قسمت ثبت فیش بانکی.

قیمت هر یک از محصولات بر چه اساسی تعیین شده است؟
شعار ما "قیمت کمتر = فروش بیشتر" می باشد که پیروی عمل به این شعار خود را موظف به دانستیم که کلیه مطالب موجود در سایت را با حداقل قیمت و کمترین مبلغ ممکن داخل سایت قرار دهیم.
شایان ذکر است مبلغ تعیین شده برای هر یک از مطالب بر حسب اهمیت موضوع و رشته مربوطه  آن مطلب تعیین شده است.
ارزان بودن مطالب موجود ، عمل به شعار سایت ویکی پروژه می باشد.  
 
ادامه
محصولات
نظر سنجي
نظرتون در مورد ویکی پروژه چیه؟
  •   مراحل ثبت نام خیلی زیاده!
  •   مطلب درخواستیم رو نداشت!
  •   ایمیل نداشتم که ثبت نام کنم!
  •   مطلبی که میخواستم گرون بود!
نظرنتيجه