شرایط استفاده

ویکی پروژه - مرکز دانش - بانک تخصصی مقالات علمی ، کنفرانس و ژورنال در کلیه رشته ها

ویکی پروژه، یک دایره المعارف تخصصی برای کلیه رشته های علوم است که هدف از راه اندازی آن، ايجاد بستري مناسب جهت جلوگيري از پراكنده شدن نتايج تحقيق ها و مطالعات محققان و دانشمندان ايراني است. تحقيقاتي كه بدون شك سرمايه كشور هستند. چرا كه در دسترس بودن كليه كارهاي قبلي به صورت يك مجموعه كه با چند دكمه مي توانيد به آنها دسترسي داشته باشيد، جلوي بسياري از دوباره كاري ها را خواهد گرفت و مطمئنا ابزاري قدرتمند براي داوران و اساتید راهنما در دانشگاه ها، و دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي جهت کمک در نگارش و تدوین مطالب علمی، خواهد بود. و البته يكي از بزرگترين دستاوردهاي اين پايگاه در هم شكستن تمركزگرايي و از بين بردن مرزهاي جغرافيايي و فواصل براي دسترسي به اطلاعات و دانش مي باشد. ما همچنان در حال طراحي و افزودن بخش هاي جديد به اين پايگاه هستيم تا بتوانيم به معناي تمام كلمه آن را تبديل به مرکزی براي دانش كنيم.

 

ویکی پروژه، در سال 1378 آغاز به فعالیت نموده و در حال حاضر مقالات کلیه رشته های علمی در چهار طبقه بندی اصلی «کتب و مقالات علمی»، «گزارش کارآموزی یا کارورزی»، «پروژه کارآفرینی یا طرح توجیهی» و «تحقیق و مقالات علمی» را ارایه می نماید.

با استفاده از گزينه "جستجو در مقالات" ميتوانيد به جستجوی مطلب مورد نظر بپردازید. نهايت تلاش ما بر اين بوده تا بتوانيم جستجوي قابل اعتمادي را داخل فيلدهاي مختلف مانند ‹عنوان مقاله› ، ‹چكيده› ، ‹كلمات كليدي› و ‹سرفصل› هريك از مطالب را در اختيار محققان و دانشجويان گرامي قرار دهيم و تمام مشکلات جستجوگرهای خارجی که با واژگان فارسی دارند را مرتفع نماییم. 

 

ادامه
محصولات
نظر سنجي
نظرتون در مورد ویکی پروژه چیه؟
  •   مراحل ثبت نام خیلی زیاده!
  •   مطلب درخواستیم رو نداشت!
  •   ایمیل نداشتم که ثبت نام کنم!
  •   مطلبی که میخواستم گرون بود!
نظرنتيجه