سوالات رایج

 دلیل اطمینان و اعتماد به ویکی پروژه چیست؟
     وب سایت ویکی پروژه توسط کادری مجرب و کاردان مشتمل از اساتید دانشگاه و مهندسین رشته های مختلف از سال ها پیش با هدف ارتقاء سطح علمی کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران شروع به کار کرد و به حول و قوه الهی در حال حاضر مشغول به مشاوره و گرداوری مطالب علمی در بیش از 80 درصد رشته های تحصیلی ایران میباشد.

.ویکی پروژه در سایت ساماندهی وب سایت های ایران به ثبت رسیده است.


مطالب موجود در سایت با چه فرمتی ارسال می شوند؟
     بیش از 90 درصد از مطالب موجود در سایت با فرمت ورد (WORD) بوده که به راحتی قابل ویراش می باشند و پس از خرید به صورت آنی قابل دانلود هستند.
    10 درصد مطالب باقی مانده با فرمت پی دی اف (PDF) و پاورپوینت (POWER POINT) بوده که در قسمت توضیحات مطلب مربوطه ذکر شده است.


نحوه خرید و دریافت مطالب موجود در سایت چگونه است؟

خرید از سایت ویکی پروژه به دو صورت امکان پذیر است که در حالت اول مطالب بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قابل دانلود است و در حالت دوم مطالب در کوتاهترین زمان ممکن از طریق ایمیل ارسال می شود.

 

1- خرید آنلاین بدون ثبت نام و در کوتاهترین زمان ممکن که آسان ترین و سریع ترین راه خرید از سایت می باشد که نیازی به عضویت در سایت ندارد.


2- از طریق منوی "آسان پرداخت" که در منوهای بالای سایت قرار دارد، که پس از درج عنوان مطلب مورد نظر ، شماره تماس ، آدرس ایمیل و واریز مبلغ در کوتاهترین زمان مطلب به ایمیلتان ارسال می شود.

 

 

قیمت هر یک از محصولات بر چه اساسی تعیین شده است؟
    شعار ما "قیمت کمتر = فروش بیشتر" می باشد که پیروی عمل به این شعار خود را موظف به دانستیم که کلیه مطالب موجود در سایت را با حداقل قیمت و کمترین مبلغ ممکن داخل سایت قرار دهیم.
    شایان ذکر است مبلغ تعیین شده برای هر یک از مطالب بر حسب اهمیت موضوع و رشته مربوطه  آن مطلب تعیین شده است.
    ارزان بودن مطالب موجود ، عمل به شعار سایت ویکی پروژه می باشد.  

ادامه
محصولات
نظر سنجي
نظرتون در مورد ویکی پروژه چیه؟
  •   مراحل ثبت نام خیلی زیاده!
  •   مطلب درخواستیم رو نداشت!
  •   ایمیل نداشتم که ثبت نام کنم!
  •   مطلبی که میخواستم گرون بود!
نظرنتيجه